Питання та відповіді

Відповіді на запитання, що найчастіше виникають

Чи можливі пиття, прийом їжі та медикаментів перед МРТ?

Так. До обстеження Ви можете їсти, пити та приймати ліки (за виключенням обстежень з контрастом).

Чи можливо проводити МРТ-діагностику під час вагітності?

Під час проведення МРТ не використовується іонізуюче випромінення. Основним принципом МРТ є використання впливу радіохвиль на тіло, що перебуває у магнітному полі. На даний час дані про патологічний вплив МРТ на плід відсутні. Проте, зважаючи на особливості перебігу вагітності, виконання МРТ у першому триместрі рекомендується проводити лише за призначеннями лікуючого лікаря.

Скільки триває обстеження?

Зважаючи на технічні характеристики нашого апарату, а також на вид обстеження, його тривалість у середньому становить 25-30 хвилин.

Як швидко я зможу отримати результати обстеження?

Тривалість Вашого перебування у нашій клініці (від прибуття до видачі результатів) при стандартному обстеженні складе 2 години (оформлення документації, підготовка пацієнта до обстеження, проведення сканування, обробка даних, написання заключення фахівцем). Під час попереднього запису на обстеження наш співробітник повідомить Вас скільки часу потрібно саме у Вашому випадку.
У рідких складних випадках, при потребі проведення консиліуму лікарів, заключення може видаватися через кілька днів.

Чи безпечна процедура МР-томографії для здоров’я?

Так, безпечна. Під час процедури магнітно-резонансної томографії Ви не піддаєтеся впливу іонізуючої радіації, як при КТ чи рентген-обстеженні. Принцип отримання зображення при МРТ зовсім інший: використовується магнітне поле і радіохвилі для отримання зображення тканин, органів, кісток. Це обстеження безболісне та не шкідливе для здоров’я.

Чи потрібна підготовка до МРТ обстеження?

Зазвичай спеціальна підготовка не потрібна. Якщо у Вас наявні результати попередніх обстежень, візьміть їх з собою. Якщо Ви обстежуєте головний чи спинний мозок, шийний, грудний чи поперековий відділи хребта, м’які тканини чи великі суглоби, Ви можете вживати їжу, напої лікарські препарати.

Чи беруть на обстеження дітей?

Так. Проте найбільш інформативне обстеження можливо отримати у дітей віком з 12-13 років. Діти меншого віку беруться на обстеження в індивідуальному порядку і лише для виключення об’ємної патології середнього та великого розміру.

Чи потрібний попередній запис?

Так, ми працюємо лише за попереднім записом. Для цього Вам необхідно перетелефонувати за номерами рецепції та записатися на обстеження.
Номери рецепції:
+38 (098) 900 97 50
+38 (050) 543 64 69