Що таке МРТ

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — це сучасний високоінформативний метод діагностики, використовує магнітне поле і радіохвилі для формування зображення тканин і органів людського тіла без застосування шкідливого рентгенівського випромінювання.

    МРТ —  це:

  • Золотий стандарт діагностики захворювань головного та спинного мозку, хребта, суглобів;
  • Визуалізація зрізів обстежуваної ділянки для визначення поточного  стану анатомічних  структур та для виявлення видимих патологічних змін;
  • Абсолютно безпечний метод обстеження, іонізуюче опромінення відсутнє. Вагітність, годування грудьми та дитячий вік не є протипоказами.

У нашій клініці встановлено якісний апарат японської фірми — Hitachi Airis ІІ-1, потужністю 0,36 Т. Його перевагою є відкрита форма доступу, що робить можливим обстеження у людей з клаустрофобією.

 Наявний апарат МРТ клініки дозволяє виявити:

новоутворення головного та спинного мозку

крововиливи

запальні хвороби

атрофічні процеси

токсичні враження

аномалії розвитку

травми

остеохондроз

кили міжхребцевих дисків

патології колінних, кульшових, гомілкових та плечевых суглобів

патології судин шиї та голови без введення контрастних речовин

Тривалість перебування в клініці і результати МРТ

Тривалість Вашого перебування в нашій клініці при одному стандартному обстеженні складе 2 години (оформлення документів, підготовка пацієнта до дослідження, проведення сканування, обробка даних, формування плівки, написання висновку фахівцем). Під час попереднього запису на дослідження, наш співробітник повідомить Вам скільки часу саме у Вашому випадку доведеться перебувати в нашій клініці.

Увага!

У складних випадках, при необхідності проведення консиліуму лікарів, висновок видається через кілька днів.
Ви можете додатково замовити запис сканування на СD.